Termelésvezető

  • Cég neve

    Vossen Frottier Kft.

  • Munkavégzés helye

    9970 Szentgotthárd

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a termelési tevékenység hatékony irányítása, a termelés zökkenőmentes működésének biztosítása
  • a konfekcióüzem vezetése, a beosztottak irányítása, motíválása, értékelése
  • termelési folyamatok elemzése, a folyamatok optimalizálása
  • termelési tervek végrehajtása: mennyiség, átfutási idő, termelékenység és minőség tekintetében
  • részvétel projektekben, költségoptimalizálásban
  • együttműködés az ausztriai anyavállalattal
  • javaslatok nyújtása a gépek, technikai eszközök beruházásaira
  • felelősség a munka és a technológiai fegyelem betartásáért
  • Az előállított termékek színvonalának folyamatos emelése (selejt, javítás minimalizálása)

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • termelési területen szerzett legalább 3 éves szakmai és vezetöi tapasztalat
  • magabiztos MS Office programkezelés, kiemelkedő Excel tudás
  • német nyelv magas szintű ismerete
  • folyamatorientált gondolkodás
  • kiváló kommunikációs készség
  • műszaki beállítottság
  • B kategóriás jogosítvány
  • határozott fellépés, döntésképes, felelősségteljes munkavégzés
  • kiválóan kommunikációs és tárgyalási készség
  • csapatjáték, kiemelkedő együttműködési készség

Előnyt jelent

  • textilipari végzettség, vagy textiliparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • folyamatosan fejlődő, innovatív cég, biztos vállalati háttérrel és jövőképpel
  • kiszámítható, család / magánéletbarát munkarend
  • az elvégzett munka anyagi és erkölcsi elismerése
  • színvonalas munkakörnyezet, megfelelő technikai háttér és eszközök biztosítása (Céges mobil, laptop)
  • nemzetközi projektek
  • jó hangulatú légkör, emberközeli, összetartó, támogató kollégákkal
  • évi több alkalommal színes céges rendezvények, csapatépítő programok
  • kedvezményes vásárlási lehetőség termékeinkből
  • munkába járási költségtérítés 30 HUF/km

Céginformáció

Európa vezető frottírgyártója új Munkatársat keres szentgotthárdi üzemébe, aki szívesen csatlakozna nagy múltú, de fiatalos csapatunkhoz.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem küldje el magyar és / vagy német nyelvü önéletrajzát.